5 filmów młodzieżowych, które mogę oglądać w nieskończoność

Czemu 5?

Bo nie chciałam przesadzać z ilością. Mogłabym pewnie wymienić milion filmów, które chciałabym obejrzeć jeszcze wiele razy, ale postanowiłam ograniczyć się do 5. ;D

Czemu tylko młodzieżowych?

Jak zaczęłam myśleć o wszystkich filmach, które kiedykolwiek oglądałam to zdałam sobie sprawę, że nie jestem w stanie wybrać tylko pięciu. Po za tym filmy z różnych kategorii nie mają do siebie w ogóle porównania, bo jak mam wybrać między „The Duff” a „Mr.Nobody”?

W nieskończoność?

Chodzi o takie filmy, które mimo pięćdziesiątego obejrzenia się nie nudzą, które można obejrzeć wiele razy i zawsze dostrzegamy w nich coś innego.

  1. „Gwiazd Naszych Wina”. Nie potrafię do końca wyjaśnić, o co chodzi z fenomenem tego filmu i książki na podstawie której powstał film, ale GWN ma w sobie coś, co przyciąga i sprawia, że po piątym obejrzeniu najchętniej od razu włączyłoby się ten film po raz szósty.
  2. „Papierowe miasta”. Skoro już jesteśmy przy ekranizacjach książek J.Greena…W „Papierowych miastach” dostajemy komedię pomieszaną z mądrymi przemyśleniami głównej bohaterki. Bohaterów nie da się nie lubić, a z żartów nie da się nie śmiać.
  3. „The Duff”. Do tej pory oglądałam ten film tylko 3 razy 😉 ale obejrzałabym go jeszcze raz. Czemu? Chyba chodzi o to, że jest to dość prawdopodobna historia. Albo po prostu chciałoby się, żeby była prawdziwa. Tak czy inaczej warto obejrzeć.
  4. „Trzy metry nad niebem”. W tym filmie powtarzają się schematy „bad boya” i typowej „kujonki”, ale możemy znaleźć w nim piękne ujęcia i mnóstwo emocji, a to chyba najważniejsze, żeby filmy wywoływały emocje.
  5. „LOL”. Wiedziałam, że muszę tu umieścić któryś film, w którym grała Miley Cyrus, ale nie wiedziałam który. Dlaczego ten? Bo jest wspaniały ;D Według filmwebu jest to Dramat, Komedia i Romans. Wszystko w jednym filmie! Po za tym gra tam Miley, więc trzeba to obejrzeć!
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s